Specjalista ds. Wsparcia Rozwoju Placówek i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów dla nowych oddziałów,
  • Zbieranie danych o potencjalnych lokalizacjach do analizy,
  • Informowanie o procesie otwierania nowych placówek,
  • Utrzymanie ewidencji i bieżących danych,
  • Tworzenie raportów wewnętrznych,
  • Zarządzanie zapytaniami, skargami i wnioskami klientów,
  • Okazjonalna obsługa umów.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie, preferowane administracja, ekonomia,
  • Biegłość w MS Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub wsparciu sprzedaży,
  • Zdolności organizacyjne i koordynacyjne,
  • Silne umiejętności interpersonalne, zdolność do pracy zespołowej,
  • Precyzja i samodzielność w działaniu.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie na życie i program emerytalny,
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń.