Specjalista ds. obsługi projektów i programów z językiem francuskim, arabskim, angielskim

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5951
OBOWIĄZKI:
Współpraca z Kierownikiem Programu i Dyrektorem w budowaniu i wdrażaniu różnorodnych procesów organizacyjnych, w tym komunikacji z klientem, obsługi roszczeń i obsługi dokumentów. Pomoc w rekrutacji i weryfikacji potencjalnych organizacji członkowskich. Pomoc w wdrażaniu systemów bezpieczeństwa informacji. Regularny kontakt z możliwymi i obecnymi organizacjami członkowskimi oraż śledzenie opinii członków. Przyjmowanie i przetwarzanie roszczeń od orgazniacji członkowskich. Wdrażanie dodatkowych korzyści dla członków, w tym szkoleń prawnych, forum i narzędzi. Pomoc w monitorowaniu i ocenie całego programu oraz przygotowywanie raportów dla rządowych i prywatnych darczyńców, jeśli to konieczne. Pomoc w promocji programu. Wykonywanie innych obowiązków, które mogą być przypisane. Umow zlecenie, wymiar czasu pracy 160 godzin/miesiąc.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: nauki polityczne, stosunki międzynarodowe
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: arabski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie