Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce
Sekretarka
Miejsce pracy: Ostrołęka
Numer: StPr/24/0796
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie z regulaminem przedszkola,- zapoznanie z przepisami BHP i ochrony PPOŻ,- prowadzenie zasobów kancelaryjnych,- ewidencjonowanie korespondencji, - przyjmowanie interesantów,-prowadzenie akt osobowych,- nadzorowanie list obecności pracowników,- praca w systemie VULCAN,- nadzorowanie ważności książeczek zdrowia,- obsługa komputera,- obsługa telefonu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrołęka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce