Sekretarka oddziału

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego
Polskiej Akademii Nauk
ogłasza konkurs na stanowisko:
Sekretarka oddziału
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DSP/25/2024

Nadsyłanie zgłoszeń:  27.10.2024

Przewidywany termin zatrudnienia:  Listopad 2024

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny, następnie na rok z możliwością przedłużenia

Liczba wolnych stanowisk: 1

 

OPIS ZADAŃ / STANOWISKA PRACY:
  • prowadzenie sekretariatu oddziału,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych oraz przyjmowanie gości,
  • redagowanie korespondencji, sprawozdań i opracowań,
  • prowadzenie ewidencji dokumentów korespondencji,
  • przygotowanie tłumaczeń korespondencji i dokumentacji, prezentacji,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • koordynowanie przepływu dokumentacji i informacji,
  • organizowanie i obsługa posiedzeń, spotkań i podróży służbowych pracowników oddziału.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
MILE WIDZIANE:
  • znajomość Ustawy o Polskiej Akademii Nauk, Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.
OFERUJEMY:
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Stabilne warunki pracy.

Podobne oferty

Asystent / Asystentka Dziekana Wydziału

Dodano: dzisiaj

Firma: Politechnika Wrocławska

Lokalizacja: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację całokształtu zadań związanych z pełnieniem funkcji Asystenta/Asystentki Dziekana Wydziału. Zakres obowiązków: obsługa sekretariatu Dziekana Wydziału,...

Więcej

Sekretarka - stażysta

Dodano: 2024-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Lokalizacja: mazowieckie / Łosice

Realizacja zadań zgodnie z programem stażu: osługa sekretariatu oraz gości i interesantów, zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, znajomość obsługi komputera i opragramowania biurowego, organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem...

Więcej
/