Recepcjonistka

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie
Recepcjonistka
Miejsce pracy: Chojna
Numer: StPr/24/0584
OBOWIĄZKI:
obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów przychodni; przyjmowanie i rejestrowanie wizyt klientów; obsługa systemu Klinika xp; inkasowanie należności za wykonaną usługę; bieżąca współpraca z personelem medycznym; dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chojna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 730 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Podobne oferty

Recepcjonista / Recepcjonistka Biura

Dodano: dzisiaj

Firma: Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Obsługa recepcji Obsługa centrali telefonicznej Dbałość o prawidłowy przepływ informacji Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta, kurier) Zapewnienie poufności i sprawnego obiegu powierzonych dokumentów...

Więcej

Recepcjonista

Dodano: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Lokalizacja: małopolskie / Niepołomice

Bieżące prowadzenie recepcji, obsługa klientów, zapisywanie klietów telefonicznie oraz osobiście, zamawianie i sprzedaż kosmetyków, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Więcej
/