Recepcjonistka / Recepcjonista

Miejsce pracy: Warszawa, metro Politechnika

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która z roku na rok podwaja realizowane projekty i sukcesywnie powiększa swój zespół. Ważne są dla nas wartości takie jak współpraca, otwartość, elastyczność, zwinność i szybkość działania.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która ceni sobie pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku w fajnej atmosferze na stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa procesów administracyjnych w biurze (w tym w szczególności: obsługa korespondencji przychodzącej/ wychodzącej, organizacja podróży służbowych, obsługa floty samochodowej, zarządzanie środkami trwałymi, archiwizacja dokumentów) – każdy dzień, każda minuta przynosi coś nowego;
  • Efektywna komunikacja z klientem wewnętrznym oraz podmiotami zewnętrznymi;
  • Bieżąca obsługa elektronicznego obiegu dokumentów finansowych;
  • Wprowadzanie przelewów w systemach online banking dla naszych kontrahentów w oparciu o zatwierdzony plan płatności;
  • Kontakt z zewnętrznym biurem księgowym - bieżące wyjaśnianie problemów i wątpliwości;

Jeśli nie masz w tym doświadczenia, nic się nie martw – nauczymy Cię i pomożemy się wdrożyć.

Poszukujemy osoby, która:

  • Efektywnie organizuje swoje zadania;
  • Jest odpowiedzialna i terminowa;
  • Biegle włada językiem polskim i angielskim (wymagany poziom co najmniej B2);
  • Ma ważne prawo jazdy kategorii B i aktywnie z tego prawa korzysta;
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office - bardzo dobra znajomość EXCEL;
  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej;
  • Brak barier w zadawaniu pytań – nikt nie wie wszystkiego…

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę na pełny etat 8-16 lub 9-17;
  • Praca z kreatywnym, młodym zespołem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w firmie, gdzie każdy dzień przynosi nowe wyzwania;
  • Totalny brak nudy, mimo ograniczonych wyzwań merytorycznych;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity - prywatna opieka medyczna, karta sportowa, lekcje języka angielskiego, owocowe poniedziałki, bark dress codu, spotkania integracyjne, inicjatywy dobroczynne
  • Przyjazne i wygodne biuro w centrum miasta.