Pracownik biurowy

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Pracownika biurowego

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście
Zakres obowiązków
  • Wystawianie faktur
  • Prowadzenie rejestru umów.
  • Sporządzanie zestawień i raportów.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Wspieranie pracowników biura we wszystkich sprawach związanych z dokumentacją.
  • Prowadzenie rejestru prowadzonych postępowań.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobra znajomość pracy z komputerem, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dokładność, odpowiedzialność, samodzielność.
 Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie.

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Karta Multisport, bilety do kina.

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Praca dostępna od zaraz.