Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Barcice
Numer: StPr/24/0880
OBOWIĄZKI:
Zlecone prace biurowe w firmie budowlanej. Praca w Barcicach w godz. 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Barcice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Podobne oferty

Pracownik biurowy

Dodano: wczoraj

Firma: Gdański Urząd Pracy

Lokalizacja: pomorskie / Gdańsk

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Obsługa punktu podawczego w tym, segregowanie, ewidencjonowanie w systemie EZD oraz podział zgodnie z dekretacją na poszczególne komórki organizacyjne. Sporządzanie raportów w systemie EZD oraz zanoszenie ich do poszczególnych...

Więcej

Pracownik biurowy

Dodano: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Lokalizacja: śląskie / Węgierska Górka

obsługa korespondencji, przygotowywanie raportów i sprawozdań, porządkowanie oraz Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany Wymagania inne:

Więcej
/