Pracownik biurowy - koordynator pracy magazynu

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi,

usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
  • obsługa dedykowanego programu komputerowego,
  • obsługa  klienta oraz współpraca z magazynem,
  • Uwaga! Praca 2 zmianowa / 5 dni w tygodniu.
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • dofinansowanie do kart sportowych.