Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/1203
OBOWIĄZKI:
obsługa kancelarii, obsługa sekretariatów, pomoc przy pracach związanych z archiwizacją dokumentów, kserowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych, itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

Pracownik do digitalizacji (skanowania) dokumentacji / Pracownik Biurowy

Dodano: wczoraj

Firma: SAWIMED Sp. z o. o.

Lokalizacja: mazowieckie / Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego

Zakres obowiązków skanowanie dokumentów i wprowadzanie ich do sytemu komputerowego; niszczenie zdigitalizowanych dokumentów. Wymagania bardzo dobrą znajomość obsługi komputera; wysoki poziom umiejętności interpersonalnych; sumienność, komunikatywność,...

Więcej

Referent ds. administracyjno biurowych

Dodano: wczoraj

Firma: Bowim S.A.

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska: obsługa komputera/obsługa dedykowanego programu komputerowego, mile widziana znajomość przepisów podatkowych/nie konieczna, współpraca z ludźmi, praca 5 dni w tygodniu. Wymagania: wysoka kultura osobista, samodzielność, dyspozycyjność,...

Więcej
/