Pracownik administracyjno-biurowy

Ogłoszenie numer: 8843938, z dnia 2024-03-27

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju  i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, obsługi technicznej budynków.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, ul. Łąkowa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie ogólnych zadań związanych z funkcjonowaniem biura
  • Pomoc w organizacji spotkań biznesowych i konferencji
  • Zapewnienie terminowego obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie gości Spółki
  • Prowadzenie kasy biura w Łodzi

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word)
  • Zdolności organizacyjne i komunikatywność
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, od pon. do pt., w godz. od 8.00 do 16.00 lub od 7.00 do 15.00
  • Pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków