Pełnomocnik do spraw ochrony informacji niejawnych

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego-Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Stare Babice
Ogłoszenie o naborze Nr 143255

Warunki pracy

- praca administracyjno - biurowa;

- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego czasu pracy;

- brak windy osobowej;

- budynek bez podjazdów dla osoby niepełnosprawnej;

- oświetlenie naturalne i sztuczne.

Zakres zadań

  • Zapewnienie ochrony informacji niejawnych.
  • Prowadzenie poszerzonych i zwykłych postepowań sprawdzających.
  • Kontrolowanie obiegu i przechowywania dokumentów niejawnych oraz przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z tematyki ochrony informacji niejawnych.
  • Nadzór nad składnicą akt.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Poświadczenie bezpieczeństwa wydane przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  • Posiadanie ważnego zaświadczenia stwierdzającego odbycie szkolenia w zakresie ochrony informacji niejawnych przeprowadzone przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego dla pełnomocników ds. informacji niejawnych i ich zastępców oraz osób przewidzianych na te stanowiska .
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe