Młodszy Specjalista ds. Administracji

Probudowa.com to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w budownictwie inżynieryjnym i hydrotechnicznym. Od lat budujemy, przebudowujemy oraz remontujemy drogowe i kolejowe obiekty mostowe, budowle hydrotechniczne oraz inne konstrukcje inżynierskie. W związku z intensywnym rozwojem firmy do naszego młodego i energicznego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu oraz przygotowanie dokumentów księgowych do przekazania do biura rachunkowego,
  • archiwizacja dokumentów zgodnie z ustalonymi wytycznymi oraz funkcjonującymi w firmie wzorami,
  • wspomaganie zespołu w codziennych obowiązkach i procesach,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • wysyłanie korespondencji,
  • dbanie o prawidłowe zapotrzebowanie biura w materiały biurowe, środki czystości, artykuły spożywcze,
  • kontakt z kontrahentami i firmami współpracującymi ze Spółką (m.in. księgowość).
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie bardzo dobry,
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • dokładność i skrupulatność,
  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • systematyczność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność zarządzania informacją poufną.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w strukturach firmy,
  • benefity pracownicze (m.in. ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport Plus).