Asystentka Prezesa i Biura

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Realizowanie bieżących zadań powierzonych przez Zarząd
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu
  • Wsparcie administracyjne oraz organizowanie podróży służbowych
  • Bieżąca obsługa recepcji
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji
  • Koordynowanie wydarzeń firmowych
  • Zarządzanie oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów firmowych i informacji
Oczekiwania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Elastyczność i umiejętność ustalania priorytetów zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność
  • Pozytywne nastawienie i wrodzony optymizm
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i dużą samodzielność
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Pracę w dynamicznej firmie
Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.