Asystentka / Asystent Biura Zarządu

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem TERMAT poszukujemy  kandydatów/-ek  na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Zadania na stanowisku:
  • bieżąca obsługa sekretariatu,
  • rejestracja korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej (tradycyjnej, elektronicznej), obsługa centrali telefonicznej,
  • codzienne wsparcie Zarządu w zakresie zadań administracyjno-organizacyjnych,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • organizacja spotkań oraz obsługa gości Spółki,
  • segregacja i archiwizacja dokumentów,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy Zarządem firmy, a innymi komórkami organizacyjnymi w firmie,
  • podejmowanie gości i dbałość o estetykę biura,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowania biura.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • samodzielność i inicjatywa,
  • komunikatywność, sumienność, dokładność, terminowość,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania zadań.
Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.