Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Nowy Targ
Numer: StPr/24/0736
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: komunikatywność, kreatywność
Uprawnienia: Znajomość pakietu Microsoft Office


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowy Targ


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Podobne oferty

Asystent specjalisty ochrony środowiska

Dodano: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Lokalizacja: lubelskie / Biała Podlaska

analiza dokumentacji projektowej, prowadzenie nadzoru przyrodniczego, towrzenie sprawozdań, dokumentacji fotograficznej, kontakt z zamawiającym (godz. pracy 8:00-16:00) Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: wykształcenie...

Więcej

Asystent do spraw księgowości

Dodano: wczoraj

Firma: Gdański Urząd Pracy

Lokalizacja: pomorskie / Pruszcz Gdański

STAŻ ZORGANIZOWANY PRZEZ GUP.Segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, wprowadzanie do systemu-finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów, przygotowywanie korespondencji z kontrahentami,...

Więcej
/