Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Lublin
Numer: StPr/24/0556
OBOWIĄZKI:
wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, pomoc przy pracach bieżących biura
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie


Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, oferta pracy wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PUP w Świdniku

Miejsce pracy:

Lublin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Podobne oferty

Asystent / Asystentka ds. Technicznych

Dodano: dzisiaj

Firma: Willson & Brown Sp. z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, Włochy

Kogo Poszukujemy: W Willson & Brown szukamy wyjątkowej osoby, która nie boi się pracy technicznej, ale także dzieli naszą pasję do branży beauty. Zachęcamy do aplikacji jeśli: Jesteś osobą dokładną, precyzyjną i potrafisz efektywnie zarządzić własnym...

Więcej

Asystent / Asystentka Biura

Dodano: dzisiaj

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o.

Lokalizacja: mazowieckie / Warszawa, (centrum)

Poszukujemy drugiej osoby na stanowisko Asystent/ki Biura Jeśli jesteś osobą otwartą, bardzo dobrze zorganizowaną, lubiącą wyzwania i pragnącą zdobyć doświadczenie w międzynarodowej organizacji, nie zwlekaj - dołącz do nas :) Twój zakres...

Więcej
/