Asystent / Asystentka działu handlowego / logistyk

Ogłoszenie numer: 9320785, z dnia 2024-10-23

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Warka

Opis stanowiska

  • Przyuczenie do zawodu specjalisty ds. handlu (handel i eksport owoców i warzyw)
  • Budowanie bazy kontrahentów;
  • Pomoc dla menadżerów sprzedaży w prowadzeniu kontraktów handlowych;
  • Kontakt z odbiorcami i spedycjami;
  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych eksportowych
  • Prowadzenie rozliczeń z kontrahentami.

Wymagania

  • Studia wyższe lub licencjat, najlepiej handel lub logistyka
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Motywacja i ambicja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność negocjacji
  • Pozytywne nastawienie do zawodu handlowca i związanych z tym wymagań
  • Uprawnienia agenta celnego mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, profesjonalnym międzynarodowym zespole
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje oraz udziału w branżowych targach zagranicznych
  • Warunki płacy i pracy do uzgodnienia