Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Bierzwnica
Numer: StPr/24/0116
OBOWIĄZKI:
praca związana z prowadzeniem fotografii oraz dokumentacji budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bierzwnica


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Podobne oferty

Technik prac biurowych

Dodano: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Lokalizacja: świętokrzyskie / Sandomierz

- sporządzanie kserokopii odpisów dokumentów- zszywanie akt- podkładanie i wszywanie zwrotnych poświadczeń odbioru do akt- opisywanie okładek akt- obsługa posiedzeń- podkładanie akt w archiwum- obsługa komputerowego systemu informacji prawnej Wymagania...

Więcej

Technik prac biurowych

Dodano: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lokalizacja: pomorskie / Czersk

Wykonywanie zadań dot. obsługi kancelaryjno - administracyjnej, opracowanie pism, dokumentów oraz druków, sporządzanie/wypełnianie dokumentacji pomocniczej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: (48.2024.JK)

Więcej
/