Asystent/ka działu HR

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 11692

Zadania:

  • Wsparcie działu HR w bieżących zadaniach administracyjnych
  • Przygotowywanie i opracowywanie danych pracowniczych, w tym: skanowanie, kserowanie i archiwizowanie dokumentów
  • Zarządzanie bieżącą dokumentacją
  • Współpraca z poddostawcami usług biurowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży HR będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość obsługi komputera (wymagana znajomość programu MS Office)
  • Umiejętność pracy z zespole, nastawienie na współpracę
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Proaktywne podejście do pracy, chęć uczenia się
  • Umiejętność pracy z dokumentami zawierającymi dane osobowe
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, codzienna współpraca w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • Umowę-zlecenie w wymiarze 80-90 h w miesiącu
  • Elastyczny grafik z możliwością dostosowywania grafiku do innej pracy, zajęć na uczelni
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe
  • Pracę w międzynarodowym zespole

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.