Asystent / Asystentka sprzedaży

Warszawa

opis stanowiska

Dla jednego z naszych stałych Klientów, amerykańskiej korporacji zajmującej się produkcją zapachów i substancji kosmetycznych sprzedawanych na całym świecie poszukuję obecnie Asystenta Sprzedaży.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Account Managera pod kątem bieżącej pracy, oraz prowadzonych projektów.

oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Podstawowe narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon)
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie będącej liderem rynku
  • Możlwiość podnoszenia własnych kwalifikacji, oraz możliwość awansu wewnątrz firmy
  • Częściową pracę zdalną (ok. 1-3 dni w biurze)

zadania

  • Odpowiedzialność za wsparcie Account Managera -wsparcie pod kątem bieżącej pracy, oraz podczas nieobecności
  • Odpowiedzialność za kontakty z klientami pod kątem bieżących projektów (przesyłanie próbek kompozycji zapachowych)
  • Wsparcie administracyjne
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Opieka nad klientami
oczekujemy
  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji własnej pracy
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2- będzie używany na co dzień w pracy w kontakatach biznesowych
  • Skrupulatności i dokładności w podejmowanych działaniach
  • Samodzielności i umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętności pracy na projektach- mile widziane doświadczenie w pracy z projektami/ klientami międzynarodowymi
  • Znajomości SAP BW
  • Dojrzałości biznesowej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47