Specjalista ds. administracji

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka
Nr Ref.: SP/04/2021

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z korektami (przygotowywanie segregatorów, kontakt z działem S&F)
  • Wystawianie korekt dla Klientów (produkty przeterminowane, zwroty itd.)
  • Monitorowanie poprawności wystawionych korekt
  • Ewidencja potwierdzeń odbioru korekt przez Klientów
  • Reklamacja w systemie CRM, zamykanie spraw po zakończeniu
  • Wystawianie w systemie wezwań do zapłaty (przygotowanie w CRMie)
  • Przygotowywanie raportu należności i komunikacja do Działu Sprzedaży
  • Obsługa skrzynki mailowej dot. reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie / wyższe
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja pracy
  • Dostępność 5 dni w tygodniu w godz. 8:00-16:00
  • Aktualne badania SANEPID (możliwość wyrobienia w trakcie zatrudnienia)
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wsparcie opiekuna w początkowym okresie zatrudnienia
  • Szkolenia wdrożeniowe i doskonalące
  • Możliwość pracy i rozwoju w środowisku międzynarodowym

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEKRA Praca Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Administratorem danych jest Dekra Praca sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, 30-644, ul. Puszkarska 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.