Recepcjonista/ka

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie | Numer ref.: RPC/018/ABE

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia
  • Wynagrodzenie podstawowe: 26 zł brutto
  • Zlecenie w dniach 28/09 - 01/10 (oraz dorywczo w innych terminach)
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera
  • Znajomość j. angielskiego
  • Dostępność do podjęcia pracy od zaraz

Zadania:

  • Bieżące prowadzenie i wsparcie recepcji
  • Obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Dbanie o wizerunek i estetykę firmy, estetykę stanowiska recepcji