Pracownik biurowy

DW DOMEL to jedna z największych specjalistycznych firm zajmujących się sprzedażą drzwi, okien, bram garażowych oraz akcesoriów związanych z w/w produktami stolarki otworowej. Historia naszej firmy sięga roku 2004, a Nasz nowy oddział w Łodzi działa już od roku. Dlatego też potrzebujemy wsparcia na nowy rynek i w związku z tym, poszukujemy :

Miejsce pracy: Łódź, Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 178

Twój zakres obowiązków:
  • Monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,
  • Efektywna komunikacja z działami produkcyjnymi, klientami i dostawcami
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zamówieniami
  • Udział w doskonaleniu procesów logistycznych
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność samodzielnego działania, wielozadaniowość oraz szybkość w podejmowaniu decyzji
  • Mile widziana znajomość programu Wapro Mag,
  • Wysoka kultura osobista
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w godzinach 8-16
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień