Asystent / Asystentka Zarządu

TELEMEDIKA - Centrum Lecznicze online to najprężniej rozwijająca się gałąź gospodarki. Zaufało nam już ponad 10 000 pacjentów z całej Polski. Nasi specjaliści oferują profesjonalną pomoc medyczną bez wychodzenia z domu, oszczędzając czas pacjentów. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, zatrudniając lekarzy z najbardziej pożądanych profesji.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • wspieranie codziennej pracy Zarządu
  • prowadzenie kalendarza i organizacja podróży służbowych
  • dbanie o sprawny obieg dokumentów
  • koordynacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
  • przygotowywanie prezentacji, prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
  • realizacja zadań/projektów specjalnych, researchów

Wymagania:
  • dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań
  • umiejętność pisania i redagowania krótkich tekstów
  • znajomość języka angielskiego minimum B2
  • znajomość pakietu MS Office
  • dokładność, samodzielność i terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - nie jest to warunek konieczny, ponieważ wszystkiego Cię nauczymy!
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i bycia odpowiedzialnym za wynik
  • współpracę w zgranym zespole świetnych specjalistów
  • dużą samodzielność i zaufanie
  • realne szanse rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną
Administratorem danych osobowych Kandydatów gromadzonych w niniejszym procesie rekrutacji jest Efirst Group Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-549) ul. Piękna 18.

Uprzejmie informujemy, iż przesłanie odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie rekrutacyjne jest równoznaczne z wyrażeniem przez Kandydata zgody na przetwarzanie przez Administratora danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu.

Dane osobowe gromadzone w toku niniejszej rekrutacji zostaną powierzone dostawcom usług wykorzystywanych przez Administratora w procesie rekrutacji, w szczególności podmiotowi Praca.pl Sp. z o.o. z siedzibą i adresem w Warszawie (00-493) ul. Bolesława Prusa 2.

Podanie przez Kandydatów danych osobowych jest dobrowolne, są one wykorzystywane wyłącznie do celów rekrutacji i będą przetwarzane do 12 miesięcy od daty rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Każdemu z Kandydatów przysługuje prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych lub zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo żądania: dostępu do treści swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wszelkie pytania w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych przez Administratora prosimy kierować na adres: jobs@efirst.asia