Asystent / Asystentka

Ogłoszenie numer: 4445533, z dnia 2021-04-19

Firma Hotel Rooms & Apartments Polaris sc

Zarządzająca obiektami w Krynicy Morskiej i Szczawnicy

Zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Otrębusy

Opis stanowiska

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych i skrzynek Email
  • wysyłanie ofert do gości
  • dokonywanie rezerwacji w systemie KW Hotel
  • wprowadzanie zaliczek
  • obsługa drukarki fiskalnej i terminala płatniczego
  • monitorowanie portali internetowych
  • współpraca z systemem Booking.com
  • Kontrola nowych i starych rezerwacji
  • prowadzenie rozliczeń finansowych pobytu i wymeldowania
  • wystawianie Faktur VAT
  • wsparcie organizacyjne pozostałych pracowników

Wymagania

  • doświadczenie pracy w hotelu, biura turystyczne, firmy eventowe
  • praca związana z bezpośrednią osobową obsługą klientów
  • znajomość programów hotelowych
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • szkolenie
  • wsparcie
  • wyjazdy służbowe w celu zapoznania obiektów
  • umowa zlecenie okres Kwiecień-Wrzesień
  • czas zmianowy od Poniedziałku do Piątku i co druga Sobota (w zamian krótszy dzień pracy w tygodniu)