Accounting associate

Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale finansowym lub księgowym? Interesuje Cię praca w międzynarodowym środowisku gdzie inwestuje się w rozwój pracowników oraz w nowoczesne technologie? Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Zaaplikuj !

Kraków

oferujemy

  • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym
  • pracę zdalną w okresie epidemii COVID
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • dofinansowanie do wyposażenia miejsca pracy zdalnej
  • pakiet OK System, dodatkowy pakiet medyczny
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto
zadania

W zależności od zespołu do Twoich zadań należeć będzie:

  • sortowanie i skanowanie dokumentów
  • obsługa procesu zwrotów do dostawcy
  • odpowiadanie na zapytania klientów
  • dokonywanie dziennych i miesięcznych zapisów księgowych w systemach ERP, zapewniając dokładne zamknięcie rachunków na koniec miesiąca
  • wprowadzanie i przetwarzanie danych z transakcji
  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji kont
  • uzgadnianie i bilansowanie transakcji
  • utrzymywanie odpowiednich standardów i wytycznych dotyczących poszczególnych projektów
  • realizowanie zadań ad hoc i projektów przydzielonych przez przełożonego

To właśnie Ciebie szukamy, jeśli:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów lub rachunkowości
  • ogólna znajomość głównych procesów księgowych
  • bardzo dobrej praktycznej znajomości Excel (tabele przestawne, wyszukiwanie pionowe i poziome)
  • umiejętności analitycznych i gotowości do pracy z danymi liczbowymi
  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • doświadczenia w dziale księgowości lub biurze rachunkowym (mile widziane)
  • podstawowa wiedza dot. akcyzy, VAT i innych podatków pośrednich
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47