Specjalista ds. Rozliczeń Budowy

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, w chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES ZADAŃ:
  • Sporządzaniem umów podwykonawczych i dostawczych, tworzenie zamówień,
  • Administracją kontraktami (np. prowadzenie korespondencji),
  • Rozliczaniem robót podwykonawczych i prowadzonych siłami własnymi,
  • Pracą w zakresie wystawiania faktur dla klienta, podwykonawców w systemie księgo-wym, tworzenie raportów pracy, raportów kosztowych, delegacji itp.,
  • Udział w procesie oferowania i kosztorysowania,
  • Prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników na budowie,
  • Sporządzanie i aktualizacją harmonogramów pod względem zaawansowania, robót, materiałów i sprzętu,
  • Sporządzaniem przedmiarów i obmiarów robót.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie na budowie lub przebudowie lub remoncie dróg lub ulic klasy min. G,
  • Doświadczenie polegające na obmiarach i wycenie robót budowlanych oraz doświadczenie przy rozliczaniu kontraktów FIDIC lub innych równorzędnych,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość  programów - MS Office, MS Project lub podobny,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Pakiet benefitów,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B.