Bielizna szybkoschnąca damska BIDC002 - turkus

119.90 zł

Producent

4F

Opis produktu

Bielizna szybkoschnąca QuickDry damska BIDC002

 

Dwuczęściowa bielizna termoaktywna wykonana z szybkoschnącego materiału. Dla kobiet poszukujących technicznej i rozciągliwej bielizny jako dodatkowej warstwy, usprawniającej efektywne odprowadzanie wilgoci.

Zapewni optymalne warunki podczas biegania, fitnessu, podczas jazdy na nartach oraz wszędzie tam, gdzie niezbędne jest maksymalne odprowadzanie wilgoci. Niezwykle dopasowany krój świetnie spisze się pod pozostałymi ubraniami. Nie ogranicza swobody ruchów oraz nie spełnia funkcji utrzymywania ciepła.

Włókna Thermodry doskonale przewodzą wilgoć do zewnętrznych warstw ubioru, odciągając ją od skóry i zapewniając komfortowy klimat podczas trwania aktywności.

Stójka z zapięciem 3/4 z osłoną podbródka, która pozwala skuteczniej „dostosować” się do panujących warunków atmosferycznych i zapewnia dodatkową ochronę przed chłodem. W spodniach ściągacz w pasie.

Do stosowania jako pierwsza warstwa odzieży. 

 

Dla optymalnego wykorzystania funkcji bielizny zalecane jest używanie dodatkowych warstw odzieży, spełniających funkcje izolujące (np. ciepły, sweter, bielizna polarowa/drapana, spodnie dresowe czy narciarskie).

Nadchodzące kolekcje