Apple iPad mini Retina Wi-Fi + Cellular 16GB (srebrny)

1699.00 zł

Producent

Apple

Opis produktu

Przekątną ekranu 7,9", gwarantującą wygodę użytkowania oraz pełną mobilność urządzenia.

 

Przełomowy wyświetlacz Retina który sprawia, że wszystko jest idealnie czytelne ostre i wygląda, jak żywe. Charakteryzuje się zwiększonym nasyceniem kolorów oraz zawrotną liczbą 3,1 miliona pikseli.

 

Najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie iOS 7. Przyjazny interfejs, fantastyczna funkcjonalność i niezachwiana niezawodność.

 

Dwurdzeniowy układ A7 wykonany w 64-bitowej architekturze z koprocesorem ruchu M7, zapewniający bezprecedensową wydajność, w tym szybkie ściąganie plików, płynne odtwarzanie filmów Full HD i przeglądanie stron WWW.

 

16 GB pojemności wewnętrznej, pozwalające na przechowywanie w pamięci urządzenia plików tekstowych, muzyki, gier i innych aplikacji.

 

Aparat tylny o rozdzielczości 5 Mpx, dzięki któremu nagramy film lub zrobimy zdjęcia.

 

Nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD 1080p które pozwali Ci uchwycić w najwyższej jakości wszystkie te nieprzewidziane, piękne i zabawne chwile.

 

Wbudowany modem 4G LTE, dzięki któremu możemy korzystać z superszybkiego mobilnego Internetu, jak chcesz i gdzie chcesz.

 

Bluetooth 4.0, dzięki któremu masz możliwość szybkiego, bezpłatnego przesyłu danych pomiędzy urządzeniami z tą technologią (inne tablety, smartfony lub akcesoria).

 

Standard bezprzewodowy 802.11a/b/g/n, kompatybilny ze wszystkimi prędkościami. Umożliwi Ci bezprzewodowe połączenie z internetem. Możesz surfować w sieci wszędzie tam, gdzie oferowany jest internet.

 

Moduł GPS który pozwoli zmienić ci tablet w nawigację samochodową i spokojnie trafić do wyznaczonego celu.

 

 

Akumulator, który zapewnia do 10 h nieprzerwanego działania. Jeśli często pracujesz w nietypowych warunkach lub podróżujesz potrzebujesz sprzętu, który zapewni długi czas pracy.

Nadchodzące kolekcje